Rodzinny Sopot

Jak to jest w praktyce, czyli „Przystanek Praca” w firmie

Podczas ostatniego w tym roku szkolnym wydarzenia w ramach cyklu „Przystanek Praca” sopoccy uczniowie odwiedzą firmę Staples Solutions. 23 maja będą mogli zobaczyć przestrzeń nowoczesnego biurowca, spotkać się z dyrektorem HR firmy oraz w formie warsztatowej zapoznać się z profilem firmy i procesem rekrutacji. 

„Weź zagłosuj” – europejski konkurs  dla młodzieży

Zachęć jak najwięcej osób do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2019 r. Weź udział w konkursie i wygraj dwa miesiące podróży po Europie z osobą towarzyszącą lub wycieczkę ze znajomymi do Brukseli! Zgłoszenia można przesyłać do 28 maja 2019 r.

Spędź Noc Muzeów  w Sopocie

Na nocne spotkanie ze sztuką, ale nie tylko, w Sopocie zapraszają Muzeum Sopotu, Państwowa Galeria Sztuki i Skansen Archeologiczny Grodzisko. 18 maja, od godz. 19.00 wystartuje cykl wydarzeń, na które wstęp jest wolny, bądź za symboliczną złotówkę.

Dzień Dziecka w Sopocie

Tradycyjnie jak co roku miejskie instytucje kultury oraz sopockie kluby sportowe przygotowały ofertę dla najmłodszych z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Wielkie sąsiedzkie grillowanie na stadionie

Pierwsza tegoroczna edycja Pikniku Rodzinnego na Stadionie Leśnym w Sopocie odbędzie się w niedzielę, 12 maja. „Wielkie sąsiedzkie grillowanie” jest propozycją na rodzinne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...