Aktualności

Family Cup, czyli rodzinne zmagania w kolarstwie górskim

Sopocki MOSiR oraz Stowarzyszenie Family Cup zapraszają do udziału w XXIV Amatorskich Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2019. Impreza odbędzie się 25 maja 2019 r. Zbiórka i potwierdzenie uczestnictwa w zawodach do godz. 10.45 na tyłach chaty Harnaś w Sopocie (ul. Moniuszki). Starty poszczególnych kategorii od godz. 11.00.

Łódki Open Skiff będą się ścigać w Sopocie

W drugiej połowie maja w Sopocie odbędą się regaty ERGO Hestia Eurochallenge, rozgrywane na łódkach klasy Open Skiff. To małe i szybkie łódki ślizgowe wyposażone w żagle o powierzchni 4,5 m kw., co sprawia, że zawody są dynamiczne i ekscytujące.

Posłuchaj, jak brzmi N.O.C.

Z okazji jubileuszu 100-lecia ewangelickiego kościoła Zbawiciela w Sopocie, 26 maja w muszli koncertowej na molo wystąpi zespól N.O.C. Początek koncertu o godz. 16.30.

Jak to jest w praktyce, czyli „Przystanek Praca” w firmie

Podczas ostatniego w tym roku szkolnym wydarzenia w ramach cyklu „Przystanek Praca” sopoccy uczniowie odwiedzą firmę Staples Solutions. 23 maja będą mogli zobaczyć przestrzeń nowoczesnego biurowca, spotkać się z dyrektorem HR firmy oraz w formie warsztatowej zapoznać się z profilem firmy i procesem rekrutacji. 

Pomorskie dla Seniora – Sopot i sopocianie z nagrodami

Kapituła w konkursie o nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego „Pomorskie dla Seniora", którą stanowili członkowie Pomorskiej Rady ds. Polityki Senioralnej, docenili Sopot trzykrotnie. Nagrody przyznane zostały w kategoriach: Zwyczajny – Niezwyczajny Senior, Samorząd przyjazny Seniorom oraz Przyjaciel Seniora.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...